Nie pamiętasz hasła?
*Na wskazany email w ciągu 48h zostanie wysłane zaproszenie do wersji demo programu.

Oprogramowanie dla przychodni weterynaryjnych

Czym jest program Veterinaro?

Wsłuchując się w potrzeby lekarzy, stworzyliśmy oprogramowanie, które wspiera prowadzenie lecznicy weterynaryjnej w sposób:

 • prosty
 • intuicyjny
 • mobilny
 • bezpieczny


Tworząc Veterinaro współpracowaliśmy z lekarzami weterynarii, specjalistami IT, kancelariami prawnymi, ekspertami w dziedzinie ochrony danych osobowych. Dzięki tej współpracy jesteśmy przekonani, że Veterinaro sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Czym jest system dla weterynarzy Veterinaro?

Veterinaro umożliwia:

 1. Prowadzenie dokumentacji wizyt oraz książeczek zdrowia pacjentów
 2. Automatyczne generowanie dokumentów wymaganych przepisami prawa oraz niezbędnych do kontroli przeprowadzanych w zakładach weterynaryjnych
 3. Kontakt z klientami - przypominanie o wizytach, szczepieniach, badaniach
 4. Zlecanie, odbieranie i przekazywania opiekunom zwierząt wyników badań laboratoryjnych online w czasie rzeczywistym
 5. Zarządzanie kalendarzami pracowników
 6. Mobilny dostęp do wszystkich potrzebnych danych zarówno w klinice jak i z dowolnego urządzenia i miejsca z dostępem do Internetu
 7. Prowadzenie magazynu i dokumentacji z nim związanej
 8. Integrację online laboratorium
 9. Dostęp do bazy leków i preparatów weterynaryjnych wraz z kluczowymi informacjami o ich działaniu
 10. Administrowanie systemem i prawami dostępu do wybranych danych dla określonych użytkowników
 11. Import historycznych danych klientów i ich zwierząt z programów dedykowanych dla zakładów weterynaryjnych, a działających przed wprowadzeniem Veterinaro
 12. Tworzenie i analizę raportów zarządczych i finansowych

Veterinaro ciągle się rozwija, a Państwa opinie są dla nas najważniejsze, dlatego jeżeli mają Państwo komentarze i uwagi do naszego systemu zachęcamy do ich przekazywania za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Początek pracy z oprogramowaniem Veterinaro

Rozpoczęcie pracy z Veterinaro jest bardzo proste:

 • rejestracja na stronie internetowej
 • wybranie odpowiedniego pakietu abonamentowego.

KONFIGURACJA SYSTEMU NIE ZAJMIE DŁUŻEJ NIŻ 15 MINUT

Veterinaro to prosty i intuicyjny system, z którego można korzystać bez konieczności czytania opasłych instrukcji obsługi.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt za pośrednictwem infolinii, maila lub formularza kontaktowego. Nasi specjaliści służą pomocą zarówno na etapie pierwszej konfiguracji systemu, jak i w trakcie pracy z programem.

Początek pracy z programem dla weterynarzy

Prowadzenie dokumentacji wizyt oraz Karta Medyczna Online®

Veterinaro to przede wszystkim narzędzie adresujące podstawową potrzebę związaną z prowadzeniem praktyki weterynaryjnej – przeprowadzanie i historia wizyt, prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów w formie elektronicznej (Karta Medyczna Online®). Oprogramowanie zapewnia łatwy i prosty dostęp do danych historycznych pacjentów oraz ich badań.

Wprowadziliśmy szablony wizyt i w wygodny sposób połączyliśmy je z wydrukami recept, dokumentów magazynowych i paragonów.

Elektroniczny zapis wizyt umożliwia również lekarzowi udostępnienie opiekunom zwierząt wybranych danych wizyty oraz wyników badań bez ryzyka, że są one udostępniane osobom nieuprawnionym. Taka cecha pozwala zaoferować klientowi dodatkową wartość, podnieść jakość leczenia a poprzez to zwiększyć zadowolenie i lojalność klienta. Zalecenie z wizyty dostępne będzie dla klienta na jego urządzeniu mobilnym co może zostać wykorzystane do przypomnienia i kolejnych wizytach, szczepieniach itp.

Karta Medyczna Online – dlaczego warto korzystać? 

 • Unikalna forma powiązania lekarza z opiekunem zwierzęcia
 • Dodatkowe źródło dochodu dla lekarzy*
 • Bezpieczeństwo danych - lekarz decyduje, jakie dane przekazuje klientowi w ramach KMO
 • Wyróżnik wśród konkurencji
 • Inne usługi z oferty serwisu pupil.pl takie jak: elektroniczna wizytówka, zapis online na wizytę
 • Łatwość w obsłudze (wymaga naciśnięcia jednego guzika w trakcie wizyty w ramach Veterinaro)

*  Propozycja współpracy: lekarz pobiera opłatę wstępną w gabinecie sprzedając KMO jako usługę. Lekarz decyduje o wysokości opłaty; Cena sugerowana na podstawie wyników ankiet to 10 PLN. Dodatkowo klienta obowiązuje roczna opłata abonamentowa (płatna w serwisie pupil.pl) 10zł: 80% dla lekarza – 8zł, 20% – 2zł dla Veterinaro. Opłatę pobiera serwis i przekazuje lekarzowi. Korzyść finansowa dla lekarza na przykładzie 100 Kart Medycznych Online to 1800 zł jednorazowo + dodatkowo 800 zł co roku!

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Karta Medyczna Online w oprogramowaniu dla weterynarzy

Oszczędzaj czas i pieniądze z Veterinaro

Veterinaro to nie tylko prosty i intuicyjny system do prowadzenia i zarządzania praktyką weterynaryjną. Jesteśmy przekonani, że unikalne cechy systemu, a w szczególności: prostsze umawianie wizyt oraz przypominanie o nich, cyklicznych szczepieniach i badaniach, dostęp online do wybranych danych medycznych zwierząt przez ich opiekunów, zwiększy Państwa bazę lojalnych klientów, jednocześnie zmniejszając liczbę tych, którzy nie pojawiają się na umówionych wizytach.

System Veterinaro

Dostęp do bazy leków i preparatów weterynaryjnych wraz z kluczowymi informacjami o ich działaniu

Veterinaro umożliwia dostęp do bazy leków i preparatów weterynaryjnych wraz z kluczowymi informacjami o ich działaniu. W systemie dostępne są nazwy większości leków weterynaryjnych dopuszczonych do obrotu w Polsce wraz z ulotkami. Bazę tych leków można w bardzo prosty sposób przeszukiwać, znajdując interesujące Państwa informacje np. na temat dawkowania. Baza jest stale aktualizowana i całkowicie bezpłatna dla abonamentów Veterinaro.

Program dla lekarzy weterynarii

Mobilny dostęp do danych medycznych i zakładu z dowolnego miejsca i urządzenia z odstępem do Internetu

Świat przyśpieszył i minęły już czasy Juliusza Verne, który pisał o rekordowo krótkiej, bo 80 dniowej podróży dookoła świata. W odpowiedzi na rosnące wymagania, co do mobilności i dostępności informacji, stworzyliśmy system, który pozwala użytkownikom na dostęp do danych z dowolnego miejsca i o każdej porze. Nie musicie Państwo wracać do zakładu, gdy zaistnieje potrzeba wglądu do karty pacjenta czy przeprowadzenie wizyty u klienta. Veterinaro umożliwia lekarzom dostęp z komputera, bądź dowolnego urządzenia mobilnego, pod warunkiem jego połączenia z internetem. Dostęp do kart zwierząt czy magazynu leków jeszcze nigdy nie był tak prosty i szybki.

Mobilny dostęp do danych medycznych i danych zakładu z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia z odstępem do InternetuVeterinaro wersja mobilna

Zarządzanie kalendarzami pracowników

Pracując nad Veterinaro, zostaliśmy poproszeni o stworzenie elastycznego narzędzia do prowadzenia kalendarzy pracowników lecznic weterynaryjnych, w szczególności dla lekarzy pracujących więcej niż w jednej lokalizacji.

Kalendarz w programie Veterinaro jest zawsze aktualny, bo dostęp do niego możliwy jest nie tylko z komputera, ale i z urządzeń mobilnych (w tym telefonów). W każdej chwili i z każdego miejsca lekarz może sprawdzić swój grafik i dostępne terminy wizyt. Ta sama cecha pozwala innym lekarzom/pracownikom na monitorowanie bieżącego obłożenia i zapewnia zawsze aktualną informację dla Klienta. Każda wprowadzona zmiana widoczna jest dla wszystkich użytkowników w obrębie danej kliniki.

Kalendarz pracowników Veterinaro

Zlecanie badań laboratoryjnych online

Veterinaro jest zintegrowane z wybranymi laboratoriami (Vetlab i Laboklin). Jeżeli Państwo mają podpisaną umowę o współpracy z tymi podmiotami, Veterinaro umożliwi proste zlecanie badań online, jednocześnie w prosty sposób dokumentując cały proces.

Badania w Veterinaro

Prowadzenie magazynu i dokumentacji z nim związanej

Uciążliwe prowadzenie dokumentacji magazynowej stanie się prostsze z Veterinaro (choć niestety nie zniknie). Integracja z dostawcami i laboratoriami, automatyczne generowanie dokumentów w trakcie wizyt, ograniczają żmudne prowadzenie dokumentacji do minimum. Systematyka prowadzenia magazynu eliminuje problemy podczas kontroli i pozwala na lepsze zarządzanie finansami oraz wynikiem ekonomicznym. System znaków ostrzegawczych podpowiada użytkownikowi, które towary są bliskie przeterminowania, a które są na wyczerpaniu i warto je zamówić. Dodatkowo, przygotowaliśmy zestaw dokumentów, które po wygenerowaniu ułatwią płynne przejście przez kontrole.

Veterinaro umożliwia również import faktur z wiodących hurtowni takich jak: Kolme, STS, Medivet, Weterpol, Bayleg, Intra, Dowet.

Prowadzenie magazynu i dokumentacji z nim związanej

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo danych systemu Veterinaro plasuje je w jednym rzędzie z takimi instytucjami jak: Voklswagen Bank, Royal Bank of Scotland czy Aviva. Technologia pracy w chmurze cały czas zdobywa popularność w Polsce, ale jest już szeroko rozpowszechniona na świecie i korzystają z niej instytucje zaufania publicznego, takie jak banki i ubezpieczyciele. Veterinaro podąża tym trendem. Nie stracisz swoich danych w wyniku awarii komputera, powodzi, pożaru czy kradzieży, które są najczęstszymi powodami utraty danych. Dostęp do systemu zabezpieczony jest certyfikatami bezpieczeństwa i unikalnymi hasłami tworzonymi przez użytkowników. Każdorazowo, wszystkie dane zabezpieczone są zapasową kopią, przechowywaną na oddzielnym, niezależnym serwerze. Dodatkowo, system zapewnia możliwość archiwizacji danych na lokalnym dysku użytkownika i następnie ich wydruku.

Veterinaro umożliwia kontrolę dostępu do danych. Nie każdy lekarz musi mieć dostęp do całej bazy klientów i wizyt, pracownik z recepcji niekoniecznie powinien mieć możliwość podglądu magazynu i realizowania zamówień. System umożliwia proste zarządzanie prawami dostępu do wybranych danych: jednym kliknięciem możesz wybranym pracownikom udostępnić wszystkie dane a innym ograniczyć dostęp do części informacji lub zablokować możliwość ich edycji.

Ponadto, Veterinaro to proste i szybkie tworzenie dokumentów niezbędnych do kontroli. W ramach naszego systemu umożliwiamy tworzenie następujących wydruków: książki leczenia, zaświadczenie o szczepieniu przeciwko wściekliźnie, rozchód leków leków psychotropowych, dokumentacja obrotu detalicznego.

Bezpieczeństwo programu weterynaryjnegoBezpieczeństwo programu weterynaryjnego

Import danych z programów działających przed wprowadzeniem Veterinaro

Veterinaro to nowy początek we wsparciu lekarza w prowadzeniu praktyki weterynaryjnej. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie pojawia się w próżni. Aby umożliwić płynne przejście na nowy system, stworzyliśmy możliwość importu danych historycznych klientów oraz zwierząt z Kliniki XP, Zwierzaków, Lecznicy oraz Vethovena. Na Państwa indywidualne życzenie, jesteśmy również gotowi umożliwić import z innych programów.

Dane Veterinaro

Tworzenie i analiza raportów zarządczych i finansowych

Prowadzenie praktyki weterynaryjnej to niesienie pomocy zwierzętom i ich opiekunom, ale również projekt ekonomiczny. Dajemy do Państwa dyspozycji instrumentarium raportów zarządczych i finansowych, które pomogą zoptymalizować wynik finansowy prowadzonej działalności. Raporty analizujące [sprzedaż w ujęciu godzinowym czy sprzedaż w podziale na poszczególnych lekarzy, średni rachunek, kluczowych klientów itd.] pozwalają na optymalne wykorzystanie czasu i zasobów zakładu. Mamy nadzieję, że proponowane przez nas analizy pomogą Państwu na wyciągnięcie właściwych wniosków.

Raporty w systemie do zarządzania gabinetem weterynaryjnym

Dbamy o to, aby nasi klienci mogli się wyróżnić na rynku. Już teraz każdy zarejestrowany u nas lekarz, właściciel placówki weterynaryjnej może to zrobić korzystając bezpłatnie usług pupil.pl dla lekarzy weterynarii. 

 • Rezerwacja wizyt online: użytkownicy portalu pupil.pl, mogą dokonać rezerwacji wizyty online w Państwa gabinecie. Rezerwacja będzie automatycznie widoczna w Państwa kalendarzu Veterinaro
 • Elektroniczna wizytówka: w ramach portalu pupil.pl prezentowane są rozbudowane elektroniczne wizytówki lecznic weterynaryjnych, zawierające m.in. informacje o danych kontaktowych wraz z mapą dojazdu oraz zakresie oferowanych usług
 • Karta Medyczna Online: za pośrednictwem portalu pupil.pl, mogę Państwo dobrowolnie i opcjonalnie udostępnić swoim pacjentom wybrane dane z historii medycznej ich zwierząt

Wizytówka

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityka cookies . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Akceptuję